Jablonec nad Nisou Turnov
Baby Club Mišutka
Svatopluka Čecha 1402
Jablonec nad Nisou

Tel.: +420 480 018 949
E-mail: info@misutka.eu

Zobrazit na mapě »

24.3.2018

JARNÍ KURZ - všeobecné informace

JARNÍ KURZ 2018

Jarní kurz nám tentokrát začíná sobotou 31. března 2018, následuje Velikonoční pondělí, kdy NEPLAVEME a toto pondělí si nahradíme již první týden, a to v sobotu 7. dubna. V přehledu lekcí, již přesuny vidíte.

Kalendář jarního kurzu se bude zobrazovat postupně od soboty 31. března. Pokud Vám zbyly lekce ze zimního kurzu, budete mít možnost tyto řádně omluvené lekce vybrat v náhradách od 9. do 30. dubna 2018.

- Připomínáme platbu kurzu v hotovosti na recepci nejdéle do 30. března. Po uhrazení kurzu bude Vás kurz v systému auksys od pátku 30. března AKTIVNÍ. První lekce budu možné omlouvat již prostřednictvím systému.

- Nebude-li kurz uhrazen, může být Váš kurz nabídnut jinému zájemci.

- Termín svého kurzu si prosím překontrolujte v sekci MÉ KURZY

- Překontrolujte si také prosím datum narození dítěte, telefon a mailovou adresu, nahlédněte též do kalendáře. Pokud máte nějaké nesrovnalosti, kontaktujte nás na recepci klubu či na tel.: 480 018949

- provozní doba od 8.30 do 13.00 a odpoledne pak od 14.30 do 18.00

- Přihlašovací jméno a heslo NOVÝM DĚTEM bylo posláno na mailovou adresu / občas padá do spamu /

- Pokud mail neobdržíte do začátku Vašeho kurzu, prosím, kontaktujte mně formou SMS na telefon 731 412093 / do zprávy prosím napište jméno a příjmení dítěte, termín vašeho kurzu a mailovou adresu /.

- Plave či plaval u nás již i sourozenec? Pokud ano, bude pod účet staršího sourozence založen účet i pro mladšího a přihlašovací údaje se nemění.

- Náhrady ze zimního kurzu bude možné čerpat od 9. dubna 2018. Prosíme, abyste si lekce před tímto datem nerezervovali, přestože Vás již náhradový systém do kalendáře pustí.

Děti, které v jarním kurzu nepokračují, mohou čerpat náhrady ( lekce řádně omluvené ) do konce měsíce duben 2018, tedy do 30. dubna 2018. Děti, které jsou na jarní kurz přihlášené, mají možnost čerpání během celého kurzu.

- U dětí, které v zimním kurzu byly v začátečnickém kurzu a již nepokračují, je třeba změnit POKROČILOST, jinak se jim nebudou v náhradovém systému ukazovat možnosti náhrad ( prosím kontaktujte nás na recepci klubu po zkončení zimního kurzu )

- Na první lekci i ostatní lekce přicházejte max. 15 minut před lekcí, dodržujte prosím dobu aklimatizace po plavání max. 40 minut

- Na první lekci mějte s sebou doklad o zaplacení kurzu / pokud jste čerpali příspěvek u pojišťoven, prosím, udělejte si kopii dokladu /

- Děti, které nosí pleny, tedy zhruba do 2 až 2,5 roku je nutné mít NOVĚ POUZE NEOPRENOVÉ PLAVKY S NOHAVIČKOU ( možné zakoupit v klubu ) v případě použití jiných plaveckých plen či plavek se budou v případě znečištění bazénu finančně podílet na dezinfekci bazénu. Jednorázové plavecké pleny již nejsou v baby clubu mišutka povoleny.

- Maminky prosíme, aby se nám do bazénu odlíčily, omyly si vlasy nebo si vzaly plaveckou čepici a řádně se před vstupem do bazénu vysprchovaly bez plavek

- Vstup do klubu mají pouze děti navštěvující naše kurzy

- Prosíme o omezení počtu rodinných příslušníků, které Vás na lekce doprovázejí.

- Pokud s Vámi jako doprovod půjdou na bazén, je třeba mít s sebou kraťasy a tričko na převlečení, jinak je z hygienických důvodů na bazén nebudeme moci pustit

Těšíme se na Vás,

Vaše mišutka

« Zpět na výpis zpráv
copyright © 2009 Baby Club Mišutka / design © 2009 David Matura / supported by Dogfish.cz