Jablonec nad Nisou Turnov
Baby Club Mišutka
Svatopluka Čecha 1402
Jablonec nad Nisou

Tel.: +420 480 018 949
E-mail: info@misutka.eu

Zobrazit na mapě »

27.8.2015

VŠEOBECNÉ INFORMACE KE KURZU A STORNO PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ INFORMACE KE KURZU, STORNO PODMÍNKY

Milí rodiče,

abyste se u nás Vy i Vaše děti cítili dobře a byli spokojeni s časem, který u nás strávíte, sestavili jsme pro Vás některé zásady a doporučení. Pro Váš klid a pohodu Vás prosíme o jejich dodržování.

Na 1. lekci přijďte, prosím, o 20 minut před začátkem Vaší lekce.

Bude Vám vysvětlen náhradový systém, doplníme potřebné informace o dětech ,...

NA PLAVÁNÍ SI PŘINESTE: vždy doklad o zaplacení

- ručník pro sebe i dítě, šampon nebo sprchový gel

- plavky

- neoprenové plavky s nohavičkou či plavecká jednorázová plena - povinné pro děti, které používají pleny k dennímu nošení

- plaveckou čepici pro maminky, které si nechtějí namáčet hlavu

PŘED VSTUPEM DO BAZÉNU JE NUTNÉ:

- osprchovat se bez plavek s použitím sprchového mýdla, miminkům stačí omýt zadeček u umyvadla

- odlíčit se, umýt vlasy ( použít plav. čepici ), použít WC nebo nočník u dětí

Na bazén mají přístup vždy 2 dospělé osoby + 1 dítě. Do vody pak 1 dospělý + 1 dítě, v průběhu lekce se mohou střídat. Kdo nechce plavat, pouze se dívat nebo fotit, je nutné si omýt chodidla a převléct se do trička a kraťasů! Prosíme neberte s sebou sourozence, kteří nejsou zařazeni do kurzů. Instruktorka nenese za tyto děti zodpovědnost.

Po plavání se sušte již v prostorách sprch, do šaten vstupujte osušení. V šatnách je zakázáno jíst a pít, využívejte k tomu prosím jídelní část herny.K dispozici je i mikrovlnná trouba.

Po lekci nedoporučujeme ihned odejít, je nutné dítě nechat aklimatizovat, a to i v letních měsících. Můžete si odpočinout po dobu 30 minut v naší klubové herně, kde jsou pro děti připraveny hračky. Maminky si mohou zakoupit drobné občerstvení ( kávu, čerstvé džusy, ... ), pro děti pak výrobky firmy HIPP.

OMLUVY A NÁHRADY

Emailem obdržíte heslo pro přístup do náhradového systému, kde již sami z pohodlí domova budete moci omlouvat lekce a hledat náhrady.

Náš náhradový systém Vám umožní:

- omluvit jakoukoliv lekci Vašeho kurzu ( v sekci LEKCE )

- hledat si náhrady z pohodlí domova ( v sekci KALENDÁŘ )

- pokud jsou všechny lekce obsazené, můžete si dát 1 lekci HLÍDAT ( uvolní-li se ve skupině místo do 21 hodin, přijde Vám sms o zařazení do lekce, uvolní-li se místo až po 21 hodině, přijde Vám opět sms s informací o volném místě a je jen na Vás, zda se na náhradu přihlásíte či nikoliv )

- jste- li fit, můžete také využít možnosti 1 PŘEDNÁHRADY

- náhrady byste měli čerpat během kurzu

- za pozdě omluvené a neomluvené lekce se náhrady NEČERPAJÍ

- lekce NENÍ MOŽNÉ PŘEVÁDĚT DO DALŠÍCH KURZŮ

Omluvení hodin je možné nejpozději do 7 hodin ráno dne Vašeho kurzu! Pak už hodina propadá.

STORNO PODMÍNKY:

• Vzhledem k tomu, že náklady na provoz a mzdy se s případnou neúčastí dítěte nesnižují, není možné kurzovné za nevyčerpané lekce vracet a ani převádět do dalšího kurzu. Akceptujeme pouze náhlou příhodu – úraz, operace při potvrzení lékařem (požadujeme lékařskou zprávu). Nevracíme kurzovné z důvodu různých infektů (rýmy, kašle, angíny atd.).

Budete-li žádat o předčasné ukončení kurzu, je třeba napsat písemnou zprávu o ukončení a poslat na adresu info@misutka.eu společně s originálním dokladem o zaplacení a lékařskou smlouvou.

• V případě zrušení kurzu Baby clubem mišutka máte nárok na vrácení poměrné části kurzovného dle uskutečněných lekcí případně na náhradní kurz či lekce pokud budou Baby clubem mišutka nabídnuty

Věříme, že dodržování těchto zásad a pravidel, jak z Vaší, tak i z naší strany, přispěje ke všeobecné spokojenosti a pohodě Vás rodičů i Vašich dětí. Doufáme, že se Vám bude v našem klubu líbit a že se k nám budete rádi vracet.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Tým instruktorů a zaměstnanců klubu MIŠUTKA

1.1.2017

« Zpět na výpis zpráv
copyright © 2009 Baby Club Mišutka / design © 2009 David Matura / supported by Dogfish.cz