Jablonec nad Nisou Turnov
Baby Club Mišutka
Jana Palacha 804
511 01 Turnov

Tel.: +420 481 322 240
E-mail: turnov@misutka.eu

Zobrazit na mapě »

23.2.2011

VŠŠEOBECNÉ INFORMACE KE KURZU

VŠEOBECNÉ INFORMACE KE KURZU

Milí rodiče,

abyste se u nás Vy i Vaše děti cítili dobře a byli spokojeni s časem, který u nás strávíte, sestavili jsme pro Vás některé zásady a doporučení. Pro Váš klid a pohodu Vás prosíme o jejich dodržování.

Na 1. lekci přijďte, prosím, o 30 minut před začátkem Vaší lekce.

Bude Vám vysvětlen nový náhradový systém, dostanete permanentku se sms kodem pro možnost odhlášení ( omluvení ) lekce sms zprávou, doplníme potřebné informace o dětech ,...

NA PLAVÁNÍ SI PŘINESTE:

- ručník pro sebe i dítě, šampon nebo sprchový gel

- plavky z plav. materiálu, nikoli bermudy nebo kraťasy ( tatínkové )

- plavecká jednorázová plena HUGGIES( vyšla nejlépe v testech plav.plen a hygiena je nenařizuje ale doporučuje) - nutná pro děti, které používají pleny k dennímu nošení

- plaveckou čepici pro maminky, které si nechtějí namáčet hlavu

PŘED VSTUPEM DO BAZÉNU JE NUTNÉ:

- osprchovat se bez plavek s použitím sprchového mýdla, miminkům stačí omýt zadeček u umyvadla

- odlíčit se, umýt vlasy ( použít plav. čepici ), použít WC nebo nočník u dětí.Na bazén mají přístup vždy 2 dospělé osoby + 1 dítě. Kdo nechce plavat, pouze se dívat nebo fotit, je nutné si omýt chodidla a převléct se do trička a kraťasů! Prosíme neberte s sebou sourozence, kteří nejsou zařazeni do kurzů. Instruktorka nenese za tyto děti zodpovědnost.

Po plavání se sušte již v prostorách sprch, do šaten vstupujte osušení. V šatnách je zakázáno jíst a pít, využívejte k tomu prosím jídelní část herny.K dispozici je i mikrovlnná trouba.

Po lekci nedoporučujeme ihned odejít, je nutné dítě nechat aklimatizovat, a to i v letních měsících. Můžete si odpočinout v naší klubové herně, kde jsou pro děti připraveny hračky.

OMLUVY A NÁHRADY

Od podzimu 09 využíváme automatizovaný náhradový systém.

Emailem obdržíte heslo pro přístup do náhradového systému, kde již sami z pohodlí domava budete moci omlouvat lekce a hledat náhrady.Omlouvat hodiny budete moci, ale i když net doma nemáte , a to prostřednictvím sms zprávy přímo do systému ( kod sms dostanete na 1.lekci ).

Omluvení hodin bude možné nejpozději do 7 hodin ráno dne Vašeho kurzu! Pak už hodina propadá.

Věříme, že dodržování těchto zásad a pravidel, jak z Vaší, tak i z naší strany, přispěje ke všeobecné spokojenosti a pohodě Vás rodičů i Vašich dětí. Doufáme, že se Vám bude v našem klubu líbit a že se k nám budete rádi vracet.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Tým instruktorů a zaměstnanců klubu MIŠUTKA

« Zpět na výpis zpráv
copyright © 2009 Baby Club Mišutka / design © 2009 David Matura / supported by Dogfish.cz